(rozvrh platný od 1.9. 2019

ZÁKLADNÍ ŠKOLA FRANTIŠKA JOSEFA ŘEZÁČE LITEŇ  1.  (Říhová Lenka)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:20-13:05

7
13:10-13:55

8
14:00-14:45

 
P
o

 

Č
Říh
(2)

M
Říh
(2)

Prv
Říh
(2)

Hv
Říh
(2)

       

 
Ú
t

 

Č
Říh
(2)

Tv
Říh
(TV)

M
Říh
(2)

Č
Říh
(2)

       

 
S
t

 

Č
Říh
(2)

A
Říh
(2)

Prv
Říh
(2)

Vv
Říh
(2)

       

 
Č
t

 

M
Říh
(2)

Č
Říh
(2)

Tv
Říh
(TV)

Č
Říh
(2)

       

 
P
á

 

Č
Říh
(2)

M
Říh
(2)


Říh
(2)

Č
Říh
(2)

       

 

(rozvrh platný od 1.9. 2019

ZÁKLADNÍ ŠKOLA FRANTIŠKA JOSEFA ŘEZÁČE LITEŇ  2.  (Karlová Dagmar)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:20-13:05

7
13:10-13:55

8
14:00-14:45

 
P
o

 

Č
Kar
(7)

Tv
Kar
(TV)

M
Kar
(7)

Č
Kar
(7)

       

 
Ú
t

 

Č
Kar
(7)

Hv
Fr
(7)

M
Kar
(7)

Č
Kar
(7)

       

 
S
t

 

Č
Kar
(7)

M
Kar
(7)

Prv
Kar
(7)


Kar
(7)

Č
Kar
(7)

     

 
Č
t

 

Č
Kar
(7)

A
Šin
(7)

M
Kar
(7)

Tv
Kar
(TV)

       

 
P
á

 

Č
Kar
(7)

M
Kar
(7)

Prv
Kar
(7)

Vv
Kar
(7)

Č
Kar
(7)

     

 

(rozvrh platný od 1.9. 2019

ZÁKLADNÍ ŠKOLA FRANTIŠKA JOSEFA ŘEZÁČE LITEŇ  3.A  (Fafelová Eva)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:20-13:05

7
13:10-13:55

8
14:00-14:45

 
P
o

 

Č
Faf
(3)

A
Faf
(3)

M
Faf
(3)

Tv
Faf
(TV)

Č
Faf
(3)

     

 
Ú
t

 

Č
Faf
(3)

M
Faf
(3)

A
Faf
(3)

Prv
Faf
(3)

Hv
Fr
(3)

     

 
S
t

 

Č
Faf
(3)

Tv
Faf
(TV)

M
Faf
(3)

Prv
Faf
(3)

       

 
Č
t

 

Č
Faf
(3)

M
Faf
(3)

A
Faf
(3)

Vv
Faf
(3)

Č
Faf
(3)

     

 
P
á

 

Č
Faf
(3)


Fr
(3)

M
Faf
(3)

Prv
Faf
(3)

Č
Faf
(3)

     

 

(rozvrh platný od 1.9. 2019

ZÁKLADNÍ ŠKOLA FRANTIŠKA JOSEFA ŘEZÁČE LITEŇ  3.B  (Linková Dagmar)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:20-13:05

7
13:10-13:55

8
14:00-14:45

 
P
o

 

Č
Lin
(8)

M
Lin
(8)

A
Šin
(8)

Prv
Lin
(8)


Lin
(8)

     

 
Ú
t

 

Č
Lin
(8)

A
Šin
(8)

M
Lin
(8)

Hv
Fr
(8)

Č
Lin
(8)

     

 
S
t

 

Č
Lin
(8)

M
Lin
(8)

Tv
Lin
(TV)

Prv
Lin
(8)

Č
Lin
(8)

     

 
Č
t

 

Č
Lin
(8)

M
Lin
(8)

Prv
Lin
(8)

Vv
Lin
(8)

       

 
P
á

 

Č
Lin
(8)

A
Šin
(8)

Tv
Lin
(TV)

M
Lin
(8)

Č
Lin
(8)

     

 

(rozvrh platný od 1.9. 2019

ZÁKLADNÍ ŠKOLA FRANTIŠKA JOSEFA ŘEZÁČE LITEŇ  4.A  (Vávrová Anna)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:20-13:05

7
13:10-13:55

8
14:00-14:45

 
P
o

 

Č
Váv
(6)

A
Šin
(6)

Tv
Hvl
(TV)

M
Váv
(6)

Vv
Váv
(6)

Vv
Váv
(6)

   

 
Ú
t

 

Č
Váv
(6)

M
Váv
(6)

Hv
Fr
(6)

A
Šin
(6)

Přv
Váv
(6)

     

 
S
t

 

Č
Váv
(6)

M
Váv
(6)

Vl
Váv
(6)

Tv
Hvl
(TV)


Váv
(6)

     

 
Č
t

 

A
Šin
(6)

Č
Váv
(6)

M
Váv
(6)

Přv
Váv
(6)

Č
Váv
(6)

     

 
P
á

 

Č
Váv
(6)

Vl
Váv
(6)

A
Šin
(6)

M
Váv
(6)

Č
Váv
(6)

     

 

(rozvrh platný od 1.9. 2019

ZÁKLADNÍ ŠKOLA FRANTIŠKA JOSEFA ŘEZÁČE LITEŇ  4.B  (Havelka Jiří)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:20-13:05

7
13:10-13:55

8
14:00-14:45

 
P
o

 

M
Hvl
(9)

Přv
Tar
(9)

Č
Čer
(9)

Č
Čer
(9)

A
Šin
(9)

     

 
Ú
t

 

M
Hvl
(9)

Č
Čer
(9)

Tv
Hvl
(TV)

Č
Čer
(9)

 

Vl
Hvl
(9)

Vv
Čer
(9)

Vv
Čer
(9)

 
S
t

 

M
Hvl
(9)

Vl
Hvl
(9)

A
Šin
(9)

Přv
Tar
(9)


Tar
(9)

     

 
Č
t

 

M
Hvl
(9)

Tv
Hvl
(TV)

Č
Čer
(9)

A
Šin
(9)

       

 
P
á

 

A
Šin
(9)

Č
Čer
(9)

Č
Čer
(9)

M
Hvl
(9)

Hv
Fr
(9)

     

 

(rozvrh platný od 1.9. 2019

ZÁKLADNÍ ŠKOLA FRANTIŠKA JOSEFA ŘEZÁČE LITEŇ  5.  (Husáková Jana)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:20-13:05

7
13:10-13:55

8
14:00-14:45

 
P
o

 

Č
Hus
(5)

M
Hus
(5)


Váv
(5)

(Sk1)
Hus
(15)

(Sk1)
Řez
(13)

     

(Sk2)
Šin
(5)

 
Ú
t

 

Přv
Fr
(5)

M
Hus
(5)

(Sk1)
Hus
(15)

Tv
Hvl
(TV)

Č
Hus
(5)

     

(Sk2)
Šin
(5)

 
S
t

 

Č
Hus
(5)

(Sk1)
Hus
(15)

M
Hus
(5)

M
Hus
(5)

 

Č
Hus
(5)

Vl
Hus
(5)

Č
Hus
(5)

(Sk2)
Šin
(5)

 
Č
t

 

M
Hus
(5)

Hv
Kr
(14)

(Sk1)
Hus
(15)

Vl
Hus
(5)

Č
Hus
(5)

     

(Sk2)
Šin
(10)

 
P
á

 

Přv
Fr
(5)

Tv
Hvl
(TV)

Vv
Fr
(5)

Vv
Fr
(5)

(Sk2)
Řez
(13)

     

 

(rozvrh platný od 1.9. 2019

ZÁKLADNÍ ŠKOLA FRANTIŠKA JOSEFA ŘEZÁČE LITEŇ  6.A  (Mlsová Lenka)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:20-13:05

7
13:10-13:55

8
14:00-14:45

 
P
o

 

Č
(12)

M
Hvl
(11)

F
Tar
(11)

Z
Kl
(4)


Mls
(11)

 

Tv (Chl)
(TV)

Tv (Chl)
(TV)

 
Ú
t

 


Tar
(11)

D
Kar
(14)

A
Mls
(14)

Č
(12)

 

Tv
Mls
(TV)

Vv
Mls
(11)

Vv
Mls
(11)

 
S
t

 

A
Mls
(13)

F
Tar
(11)

Vko
Hav
(13)

I
Řez
(13)

M
Hvl
(11)

 

Z
Kl
(4)

Č
(12)

 
Č
t

 

Č
(12)

D
Kar
(5)

M
Hvl
(5)

Hv
Kr
(14)


Tar
(11)

 

Tv (Dív)
Mls
(TV)

Tv (Dív)
Mls
(TV)

 
P
á

 

A
Mls
(13)

Č
(12)

M
Hvl
(14)

I
Řez
(13)

       

 

(rozvrh platný od 1.9. 2019

ZÁKLADNÍ ŠKOLA FRANTIŠKA JOSEFA ŘEZÁČE LITEŇ  6.B  (Husáková Marie)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:20-13:05

7
13:10-13:55

8
14:00-14:45

 
P
o

 

F
Tar
(11)

Č
(12)

A
Mls
(14)

M
Hvl
(11)


Tar
(12)

 

Tv (Chl)
(TV)

Tv (Chl)
(TV)

 
Ú
t

 

I
Řez
(13)

M
Hvl
(12)

Č
(12)


Tar
(11)

D
Šin
(12)

 

Vv
Tar
(12)

Vv
Tar
(12)

 
S
t

 

Č
(12)

A
Mls
(14)

F
Tar
(11)

D
Šin
(11)

 

I
Řez
(13)

Vko
(12)

Z
Kl
(4)

 
Č
t

 

A
Mls
(13)

Č
(12)


Tar
(11)

M
Hvl
(11)

Hv
Kr
(14)

 

Tv (Dív)
Mls
(TV)

Tv (Dív)
Mls
(TV)

 
P
á

 

M
Hvl
(14)

Z
Kl
(4)

Č
(12)

Tv
(TV)

       

 

(rozvrh platný od 1.9. 2019

ZÁKLADNÍ ŠKOLA FRANTIŠKA JOSEFA ŘEZÁČE LITEŇ  7.  (Havelková Hana)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:20-13:05

7
13:10-13:55

8
14:00-14:45

 
P
o

 

Č
Hav
(14)

(Sk1)
Mls
(15)


Kl
(4)

D
Hav
(14)

Vko
Hav
(14)

 

Tv (Chl)
Hav
(12)

Tv (Chl)
Hav
(12)

(Sk2)
Řez
(13)

 
Ú
t

 

Z
Kl
(4)

(Sk1)
Mls
(15)

F
Tar
(11)

M
Ma
(4)

Tv
Hav
(TV)

 

D
Hav
(14)

Č
Hav
(14)

(Sk2)
Řez
(13)

 
S
t

 

Č
Hav
(14)

M
Ma
(4)

(Sk1)
(10)


Kl
(4)

Vv
Šin
(14)

 

S: Pč (Sk1) Váv (9)

S: Pč (Sk1) Váv (9)

S: I (Sk2) Řez (13)

S: I (Sk2) Řez (13)

(Sk2)
Kl
(4)

L: I (Sk1) Řez

L: I (Sk1) Řez

L: Pč (Sk2) Váv (8)

L: Pč (Sk2) Váv (8)

 
Č
t

 

Č
Hav
(14)

M
Ma
(11)

Hv
Kr
(14)

(Sk1)
Mls
(15)

Vv
Šin
(12)

 

Tv (Dív)
Mls
(TV)

Tv (Dív)
Mls
(TV)

(Sk2)
Řez
(13)

 
P
á

 

(Sk1)
(10)

F
Tar
(11)

M
Ma
(4)

Z
Kl
(4)

       

(Sk2)
Kl
(4)

 

(rozvrh platný od 1.9. 2019

ZÁKLADNÍ ŠKOLA FRANTIŠKA JOSEFA ŘEZÁČE LITEŇ  8.  (Řezáčová Helena)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:20-13:05

7
13:10-13:55

8
14:00-14:45

 
P
o

 

M
Řez
(13)

Č
Hav
(14)

N
(13)

I
Řez
(13)

Ch
Kl
(4)

 


Tar
(11)

Za
Řez
(13)

 
Ú
t

 

Č
Hav
(14)

F
Tar
(11)

Z
Kl
(4)

A
Mls
(14)


Kl
(4)

 

Tv (Dív)
Lin
(TV)

Tv (Dív)
Lin
(TV)

 
S
t

 

Ch
Kl
(4)

Č
Hav
(13)

M
Řez
(12)

A
Mls
(14)

Vko
Hav
(12)

 

Tv (Chl)
Hvl
(TV)

Tv (Chl)
Hvl
(TV)

 
Č
t

 

M
Řez
(11)

Z
Kl
(4)


Kl
(4)

N
(12)

 

Vpř
Mls
(14)

Hv
Kr
(14)

Vv
Šin
(11)

 
P
á

 

M
Řez
(11)

A
Mls
(13)

Č
Hav
(13)

D
Hav
(14)

F
Tar
(11)

     

 

(rozvrh platný od 1.9. 2019

ZÁKLADNÍ ŠKOLA FRANTIŠKA JOSEFA ŘEZÁČE LITEŇ  9.  (Klímová Jitka)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:20-13:05

7
13:10-13:55

8
14:00-14:45

 
P
o

 


Kl
(4)

N
Kl
(4)

D
Hav
(12)

A
Mls
(12)

 

Č
(12)

Za
Řez
(13)


Tar
(11)

 
Ú
t

 

Č
(12)

Ch
Kl
(4)

I
Řez
(13)

I
Řez
(13)

M
Ma
(11)

 

Tv (Dív)
Lin
(TV)

Tv (Dív)
Lin
(TV)

 
S
t

 

F
Tar
(11)

Č
(12)

M
Ma
(14)

Vko
Hav
(12)

N
Kl
(4)

 

Tv (Chl)
Hvl
(TV)

Tv (Chl)
Hvl
(TV)

 
Č
t

 

Z
Kl
(4)

A
Mls
(13)

Č
(12)

M
Ma
(4)

Vpř
Ma
(4)

 

Vv
Šin
(11)

Hv
Kr
(14)

 
P
á

 

D
Hav
(12)

M
Ma
(14)

F
Tar
(11)

A
Mls
(11)

Ch
Kl
(4)

     

Zpracováno v systému Bakaláři