Čert, anděl a Mikuláš

Na pátek 3. prosince se naši prvňáčci těšili už celý týden. Děti se neustále dotazovaly, kdy už dorazí Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. První vyučovací hodinu se žáci konečně dočkali. Nejprve jim vševědoucí Mikuláš prozradil, co všechno ví o jejich třídě. Pochválil děti pilné, ale pokáral i hříšníky. Některé si už čert chtěl odnést do pekla, ale děti slíbily, že se polepší. Nejlepší písaři byli odměněni perem, které jim předal sám Mikuláš. Na pero takové hodnoty byly děti opravdu pyšné! Od laskavého andílka dostali žáci sladkou odměnu. S touto výjimečnou návštěvou jsme se rozloučili básničkou a již nyní se těšíme na setkání v příštím roce. (Fotogalerie)

Příspěvek byl publikován v rubrice Škola (aktuality). Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.