Pozdrav z vícedenního výletu – Liberec – den poslední

Čtvrteční večerka se trochu posunula, a tak v pátek ráno nikdo nebouchal dveřmi, nikdo nedupal po chodbě, až to trochu začínalo připomínat pohádku o Šípkové Růžence. Nakonec se ale přece jen podařilo všechny i bez polibku probudit, a tak jsme mohli vyrazit na poslední snídani. Posilněni párky, salámem, sýrem, pečivem a jinými dobrotami jsme zabalili, rozloučili se s kempem a vydali se na náš poslední výlet, tedy do IQLandie. A ve zdejších expozicích si přišel na své opravdu každý. Po společném obědě jsme ještě vzali útokem obchod se suvenýry a obtěžkáni našimi zavazadly jsme vyrazili na zpáteční cestu do Berouna. S našimi blízkými jsme se vítali sice trochu unaveni, ale plni krásných společných zážitků a vzpomínek. (fotogalerie)
(M. Husáková, L. Mlsová, S. Štěpánová a žáci 7., 8. a 9. třídy)

Příspěvek byl publikován v rubrice Oznámení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.