Slavnostní ukončení letošního školního roku

V pátek 30. června jsme se sešli v obřadní síni Úřadu Městyse Liteň, abychom se rozloučili s žáky devátého ročníku. Programem provázela pracovnice úřadu paní Nožinová, která postupně vyzvala paní starostku, paní ředitelku, třídní učitelku a za absolventy Majdu Šináglovou, abychom  se postupně ve svých projevech navzájem rozloučili. V průběhu žáci dostali svá vysvědčení a šerpu, aby měli na tento slavnostní den památku. V závěru, který byl jako každý rok velmi dojemný, rozdali, nyní již naši bývalí deváťáci, květiny všem pedagogickým i správním zaměstnancům školy.
Letošní loučení bylo dvojnásob emotivní, neboť paní ředitelka Věra Horká ve své funkci končí. My všichni, kteří zůstáváme školou povinní, jí děkujeme a přejeme do dalších let hodně elánu a zdraví. Budeme rádi, když se na nás přijede podívat.  

Příspěvek byl publikován v rubrice Oznámení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.