110. výročí narození Jarmily Novotné

Žáci a učitelé liteňské základní školy se rozhodli připomenout 110. výročí narození světoznámé operní pěvkyně Jarmily Novotné. V rámci projektu nazvaném „Tady jsem doma – 110. výročí Jarmily Novotné“ se bude konat několik akcí. 
Nejdříve se chystáme seznámit s operou, navštívíme Lidice a během září proběhne několik zajímavých akcí. V pátek 22. září a v sobotu 23. září se koná den otevřených dveří v ZŠ spojený s vernisáží výstavy výtvarných prací inspirovaných životem a dílem Jarmily Novotné, prohlídka výstavy, muzea, liteňského zámku a parku.
Čtěte více
Informace o výtvarné výstavě
Plakát akce 
Tiskové zprávy: ŽENA-IN.CZ, BLESK.CZ, Mikroregion HORYMÍR, iDOBNET.cz
K našim aktivitám se připojilo několik subjektů, kteří nás podporují finančním darem, případně poskytnutím prostor. Senátor Jiří Oberfalzer věnuje Klubu přátel školy při ZŠ F. J. Řezáče Liteň na projekt „Tady jsem doma … 110. výročí narození Jarmily Novotné“ sponzorský dar ve výši 5 000,- Kč. Finanční dary jsme obdrželi od Středočeského kraje a od firmy Johnny Servis. Zámek Liteň a Městys Liteň s námi spolupracují při akcích formou poskytnutí prostor. Velké poděkování patří Klubu přátel školy při Základní škole F. J. Řezáče Liteň, z. s. za organizaci projektu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Oznámení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.