Přírodovědný klokan

Ve středu 11. října se žáci 8. a 9. třídy zúčastnili soutěže Přírodovědný klokan, kterou pořádá Přírodovědecká fakulta Univerzity Palackého v Olomouci ve spolupráci s Pedagogickou fakultou UP v Olomouci. Cílem soutěže je vzbudit zájem žáků o technické a přírodovědné obory.
Na prvním místě se v naší škole umístila TEREZA NOSKOVÁ, druhé místo obsadila JULIE ROUTOVÁ, na třetím místě se umístila ELIŠKA PEŠTOVÁ.
Pěkných výsledků také dosáhli Karolína Hořejší, Linda Šafnerová, Matěj Šinágl, Iva Svitáková, František Havelka, Marie Herinková a Eliška Exnerová.
Všem soutěžícím děkujeme za účast a nejlepším k dosaženému výsledku blahopřejeme.
(Jitka Klímová)

Příspěvek byl publikován v rubrice Soutěžíme. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.