Tip na procvičování

Až do 7. dubna mají žáci naší školy možnost zdarma využít zkušební licenci na systém procvičování svých vědomostí z různých předmětů na webové stránce umimeto.org.
V rámci výuky se již některé třídy do projektu přihlásily a seznámily se s ním. V nabídce jsou programy na opakování českého jazyka, angličtiny, matematiky, programování a v rubrice „Umíme fakta“ jsou obsažené oblasti z přírodovědných a společenskovědních předmětů. Tento program vyhovuje každému žákovi, podle výsledků postupují na vyšší úrovně. Mohou také soutěžit v rámci třídy a zároveň mohou sledovat aktivitu žáků jiných škol. Přihlásit se a vytvořit účet si může každý, žáci mohou pracovat nejen ve škole, ale i doma.
Stránka projektu

Příspěvek byl publikován v rubrice Oznámení, Soutěžíme, Učíme se, tvoříme. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.