Školní ples

Školní ples Základní školy F. J. Řezáče se letos konal v sobotu 2. března v sále restaurace Ve Stínu lípy. Ples za organizátory zahajovala Lenka Jelínková, která připomněla, že se jedná již o osmý ročník. Organizaci zajišťovali členky a členové Klubu přátel školy při ZŠ F.  J. Řezáče v Litni ve spolupráci se školou. Poděkování patří všem, někteří strávili mnoho hodin na přípravě plesu, či zajišťovali bezchybný chod plesu samotného. Jako každý rok jsme se těšili, jak bude vypadat výzdoba sálu, letos nás potěšili květiny a motýli rozmanitých tvarů a barev. Nechyběl uvítací drink a na každém stole čekalo milé pohoštění – domácí slané pečivo. K poslechu i tanci hrála skupina Karavel, která s námi věrně pokračuje od začátku. Hrají velmi dobře a neúnavně, kdo chtěl, dosyta se vytancoval. Pobavit se přišlo mnoho rodičů a přátel školy a určitě nelitovali. Atmosféra byla přátelská, tombola velmi rozmanitá, výherce potěšily věci krásné i nepotřebné, sladké i alkoholické, dárkové poukazy na služby zkrášlovací či jiné. K hitům patřily například světélkující brýle, jimiž mnoho výherců okamžitě vylepšovalo svůj plesový outfit. Klub přátel školy děkuje všem rodičům za příspěvky, které na ples darovali. Všem návštěvníkům děkujeme za přízeň, doufáme, že se jim na našem plese líbilo a těší se na ročníky následující.

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, výlety. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.