Okresní kolo recitační soutěže

V úterý 19. března reprezentovali tři žáci prvního stupně naši základní školu v okresním kole recitační soutěže v Lochovicích. Kvůli konání lyžařských kurzů na několika školách berounského okresu a velké nemocnosti malých recitátorů byla v letošním roce účast nižší než v předchozích ročnících. Přesto se ale v Lochovicích sešlo ve čtyřech kategoriích na 50 soutěžících, jejichž téměř profesionální výkony mile překvapily i porotu. Z našich žáků se nejlépe umístila Ludmila Krutská, která sice nezískala žádnou pomyslnou medaili, ale porota jí udělila zvláštní ocenění za přednes pohádky Zvířátka a loupežníci. Všem našim recitátorům děkujeme.

Příspěvek byl publikován v rubrice Soutěžíme. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.