Návštěva předškoláčků z MŠ v Litni

V pátek 22. 3. třídu 1.A navštívili předškoláčci z MŠ v Litni. Přišli se podívat na své kamarády, co se za 7 měsíců ve škole již naučili. Byli zvědaví, jak to ve škole vlastně vypadá. Vždyť za pár dní k nám již přijdou k zápisu. Pochlubili jsme se, jak pěkně umíme číst. Oni nám na oplátku předvedli, že se už zvládnou podepsat. Poté jsme si předškoláky vyzkoušeli z geometrických tvarů, počítání do 10 a písmenek. V závěru hodiny jsme využili activ board a procvičovali znalosti o domácích zvířátkách – kde žijí, jaké vydávají zvuky… Moc jsme si společně strávený čas užili. Předškoláci nám přinesli vlastnoručně vyrobené záložky a bonbony. My jsme je odměnili rozvrhem hodin. Už nyní se těšíme na příští školní rok, až se s některými z nich budeme na chodbách naší školy potkávat každý den. (Fotogalerie)
(Dagmar Karlová)

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, výlety. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.