Mc Donalds Cup – okresní kolo

Již v pátek 26. dubna jsme opět zamířili na hezkou „umělku“ Na Máchovně, kde proběhlo okresní kolo Mc Donalds Cupu. Naši benjamínci se velmi těšili. Na úvod nás čekalo utkání s družstvem Lochovic, ve kterém jsme měli převahu, ale gól jsme nevstřelili ani my, ani soupeř. Ve druhém zápase jsme narazili opět na ZŠ Králův Dvůr a začali jsme výborně. Kuba Vondrák krásnou střelou z dálky otevřel skóre, ale soupeři dokázali vyrovnat. Ke třetímu utkání jsme nastupovali s vědomím, že potřebujeme zvítězit. Kluci se do mužstva 1. ZŠ Hořovice pustili s vervou a překvapivě soupeře přehrávali. Několik slušných příležitostí jsme nevyužili a soupeř z ojedinělého protiútoku míč dotlačil do sítě. Výsledek 0:1 poslal do semifinále družstvo Hořovic. Za předvedenou hru  zaslouží všichni hráči velkou pochvalu. Družstvo hrálo ve složení: Teodor Beaufort, Matěj Jež, Matyáš Kliment, Marek Homola,Tomáš Pokorný, Lukáš Toth, Tobias Hovorka, Jakub Vondrák, Oliver Matěja, Benjamin Marvan a Filip Šteňo.

Příspěvek byl publikován v rubrice Soutěžíme. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.