Mc Donalds Cup – okrskové kolo

Ve středu 24. dubna jsme se vypravili na okrskové kolo dlouho očekávaného turnaje, který se konal Na Máchovně v Berouně. Postavili jsme družstva do obou kategorií. V mladší kategorii jsme začali velmi svižně vítězstvím 7:0 se ZŠ a MŠ Chyňava. Poté jsme nešťastně prohráli vyrovnané utkání se ZŠ a MŠ Králův Dvůr 2:1. V posledním utkání proti ZŠ Wagnerovo náměstí Beroun jsme potřebovali zvítězit. Kluci soupeře přehrávali, ale míč do branky se nám nedařilo dostat. Naštěstí Lukáš Toth v posledních vteřinách utkání excelentně o tyč proměnil trestný kop a poslal nás z druhého místa do okresního kola. Družstvo hrálo ve složení: Teodor Beaufort, Matěj Jež, Matyáš Kliment, Marek Homola, Tomáš Pokorný, Lukáš Toth, Tobias Hovorka, Jakub Vondrák, Oliver Matěja, Benjamin Marvan a Filip Šteňo. Celé mužstvo zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení, ke kterému přidali i značné fotbalové dovednosti. Lukáš a Jakub patřili k nejlepším hráčům turnaje.
Starší kluci se také činili zdatně a postupně remizovali se ZŠ Zdice 0:0, vyhráli 1:0 se ZŠ Závodí Beroun a remizovali se ZŠ Wagnerovo náměstí Beroun 0:0. V posledním utkání jsme k postupu potřebovali porazit družstvo ZŠ Hudlice. Po nešťastné brance jsme se snažili otočit zápas a prohráli jsme 3:0. Ve velmi vyrovnané skupině nás tento výsledek odsunul až na čtvrté místo, přesto všichni zaslouží poděkování za výborné výkony a skvělou reprezentaci školy. Hráli jsme v tomto složení: Denis Anyalai, Milan Šteffek, Jakub Šejnoha, Matěj Toth, Patrik Šteňo, Jan Jež, Martin Pivoňka, Filip Rankin, Václav Kučera, Matěj Krtek, Filip Zeman.
Před zpáteční cestou jsme se odměnili dobrou zmrzlinou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Soutěžíme. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.