Naši mladí atleti zářili

Ve středu 12. června ráno jsme vyrazili na atletický stadion Lokomotivy Beroun. Děti se velmi těšily a bylo to znát i na nasazení, s jakým bojovaly a vzájemně se povzbuzovaly. Ve startovním poli 18 školních týmů z celého okresu jsme získali skvělé 4. místo za 333 bodů. Soutěž byla velmi vyrovnaná a pouze 3 body nás dělily od 3. místa. Velkou pochvalu za vzornou reprezentaci zaslouží: Natálie Nováková, Barbora Plchová, Johana Moravcová, Karolína Rychtaříková, Tereza Pokorná, Tadeáš Hofman, Tomáš Vančík, Lukáš Toth, Patrik Šteňo a Honza Jež. 
Děkujeme organizátorům za skvělé podmínky, které připravili pro účastníky. Zazávodit si na krásném atletickém stadionu je opravdu velký zážitek, což vám potvrdí všechny děti.
(Celý článek – Naši mladí atleti zářili)

Příspěvek byl publikován v rubrice Soutěžíme. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.