Výstava keramické tvorby

V pátek 14. 6.  a v pondělí 17. 6. se naši žáci vypravili na výstavu keramické tvorby do liteňského kina. V rámci výstavy byla vyhlášena výtvarná a keramická soutěž „BARVY KOLEM NÁS“. Žáci tak měli možnost hlasovat pro díla, která se jim nejvíce líbila. Do soutěže se zapojili žáci s výtvarnými díly. V 1. A si při jejich tvorbě užili spoustu legrace (zvláště ti, kteří jsou lechtiví na chodidle). Tvořili totiž dopravní prostředky z otisku nohy. Ve škole máme mnoho dětí, které navštěvují keramický kroužek. Ty se zde mohly pochlubit ostatním spolužákům se svými výtvory. K vidění toho bylo mnoho – zvířátka, dopravní prostředky, hračky, výrobky s tématikou „Chemie“ a také několik výtvorů inspirovaných filmem „Cesta do pravěku“. Dinosauři poputují o prázdninách do Muzea berounské keramiky, kde bude probíhat již 4. ročník výtvarné 3D soutěže tentokrát v duchu fantastického filmového světa Karla Zemana. Všem zúčastněným držíme palce!

Příspěvek byl publikován v rubrice Soutěžíme, Učíme se, tvoříme. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.