Laser Game jako odměna

Nestává se často, aby si děti samy volily cíl školního výletu. Učitel vždy chce, aby žáci něco nového zažili, ale také se něčemu naučili. V osmé třídě to bylo tentokrát jinak. Žáci si na výlet vydělali organizací Valentýnského plesu. Za dobře odvedenou práci náleží každému odměna. A proto si děti mohly určit, jak s vydělanými penězi naloží. Tipujete výlet do zoologické zahrady? Nenechte se mýlit. Dnes je trendy Laser Game. Zábavná hra, u které se pořádně zapotíte. Jde vám totiž „o život“. Až budete, milí rodičové, přemýšlet, jak o prázdninách zvednout svého potomka od počítače, nechte se inspirovat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, výlety. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.