Osmá a devátá třída v Kodě

Dne 3. října byl vycházkový den do okolí naší školy. Každá třída zvolila styl a náročnost trati podle svých fyzických možností. Osmá a devátá třída se rozhodla vyrazit směrem ke kodské jeskyni. Naše trasa dále pokračovala údolím Děsu až na nádraží v Srbsku.
Když jsme dorazili na místo jeskyně, zjistili jsme, že místo není jen důležitým bodem na mapě, ale zanechalo i důležitou stopu v naší prehistorii. Stopy po ohništi a nástěnné malbě nás na chvilku přenesly do časů pravěkého člověka. I přes terénní náročnost, jak zdolat odtud sestup dolů (někteří nedobrovolně zvolili rychlý sešup) jsme se dostali na cestu směrem na nádraží v Srbsku. Dobrá nálada nás doprovázela až do posledních minut příjezdu vlaku. Těšíme se na podobné výlety!

Příspěvek byl publikován v rubrice Oznámení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.