Memoriál Davida Laciny

Ve středu 18. prosince jsme využili pozvání na 3. ročník Memoriálu Davida Laciny.  Připomínka skvělého kluka, který měl fotbal opravdu rád, se povedla. Turnaj proběhl na antuce v řevnické hale u Liďáku. Postavili jsme po jednom družstvu v každé kategorii. V kategorii 5. – 7. třída nás reprezentovali: Ondřej Procházka, Matěj Toth, Josef Šebek, Tomáš Kurenda, Martin Pivoňka, Jan Macoun a Karel Šafner. Družstvo skončilo čtvrté a Matěj Toth si odnesl cenu Fair play za gentlemanský přístup ke hře.
Ve starší kategorii nastoupili: Karel Rychtařík, Standa Jelínek, Václav Vrba, Matěj Vlasák, Matyáš Kučaba, Bohumil Golda, Oliver Plch a Matyáš Buček. Mužstvo skončilo na 5. místě. Mimořádné výkony mezi tyčemi předvedl Karel Rychtařík.
Všem zúčastněným děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Soutěžíme. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.