Zimní běh Litní a zámeckým parkem

Rádi bychom pozvali všechny příznivce běhání na již 8. ročník ZIMNÍHO BĚHU LITNÍ A ZÁMECKÝM PARKEM, který se koná 18. 1. 2020. Tento závod se snaží nabídnout běhání celé rodině, je určen pro širokou veřejnost. Hlavní závod má start ve 12.00 hodin, dětské kategorie startují od 10.00 hodin. Je také zařazen běh pro handicapované závodníky. Dále se poběží běh pro zdraví a kondici, který je určen pro všechny, kdo si chtějí ověřit svoji vlastní zdatnost. Přihlásit se můžete přes webový formulář  na www.behlitni.cz nebo www.brdskypohar.cz. Lze také na místě. Z důvodu rekonstrukce bývalého SOU v Litni, kde bylo zázemí celého závodu, bude vše přesunuto do zámeckého areálu.   
Zimní běh litní a zámeckým parkem 2020 – plakát
Zimní běh Litní a zámeckým parkem 2020 – propozice_8. ročník

Příspěvek byl publikován v rubrice Oznámení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.