Klub pro žáky

Ve školním roce 2019/2020 se v naší škole úspěšně rozjela činnost Klubu pro žáky druhého stupně. Realizujeme to v rámci projektu Šablony II. Vedoucí klubu je paní Simona Štěpánová. Činnost je rozmanitá a účast dobrovolná. Některé děti docházejí pravidelně, jiné dle potřeb. A co všechno společně děláme? Za pěkného počasí neváháme vyrazit ven. Pokud zůstáváme v klubu, věnujeme se např. deskovým hrám, k nejoblíbenějším patří piškvorky a aktivity. Kdo chce, může si číst, k dispozici jsou časopisy a ze školní knihovny si zájemci mohou půjčit knihu dle svého přání. Nezanedbáváme ani cizí jazyky, u paní učitelky Mlsové si můžeme zapůjčit tzv. zjednodušenou četbu. Posloucháme písničky a využíváme PC techniku. Nedílnou součástí je i praktická výuka těch nejdůležitějších dovedností pro život – vaření. Velký úspěch měla pizza. Také vyrábíme z různých materiálů a své výrobky vystavujeme ve škole, posíláme na výstavy, popř. zařazujeme do školních projektů. (Fotogalerie)

Příspěvek byl publikován v rubrice Učíme se, tvoříme. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.