Pomoc s domácí výukou žáků – interaktivní učebnice

Vzhledem k uzavření škol mohou žáci zdarma využívat všechny interaktivní učebnice MIUč+ online, stačí, když se zaregistrují jako studenti na www.ucebnice-online.cz.
Kteroukoli MIUč+ učebnici mohou žáci používat 30 dní zdarma bez instalace prostřednictvím webového prohlížeče na počítačích a tabletových zařízeních s operačním systémem Windows, Android a IOs. Pokud by uzavření škol trvalo déle, licence zdarma bude prodloužena do 30. června 2020.
Pro výuku matematiky v 1. – 5. ročníku jsou navíc k dispozici výuková videa na www.matyskova-matematika.cz obsahující výklad ke každému cvičení každé stránky učebnic.

Příspěvek byl publikován v rubrice Oznámení, Učíme se, tvoříme. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.