Malá zimní cena Buštěhradu

V sobotu 4. března vyrazilo 8 dětí na 7. turnaj regionálního přeboru. V turnaji mladších v kategorii H10 odvedl svůj standard Patrik Šteňo a se 4 body skončil těsně čtvrtý. Teo Beaufort a Matěj Jež patří v této kategorii k nejmladším a pomalu získávají zkušenosti, které zajisté v dalších letech promění v medailové úspěchy, pokud jim porážky od starších a zkušenějších neseberou chuť a odvahu. V kategorii HD12 dobře zahrál Oliver Beaufort (4 body), který se připravil o medailové umístění prohrou v předposledním kole. Terezky Černá i Vinšová zahrály velice solidně a odměnou jim byl zisk tří bodů. Pokud děvčata vydrží i příští rok, tak zajisté na ně čekají medaile. V turnaji starších v kategorii HD14 zahrál solidně Matěj Šinágl. V kategorii HD 16 se opravdu nepovedl turnaj Františkovi Havelkovi, což ve sportu se někdy stává.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Šachy do škol. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.