Školní rok končí

Školní rok 2019/2020 si budeme jistě všichni dobře pamatovat. 11. března byl vyhlášen nouzový stav a došlo k uzavření škol. Ze dne na den jsme byli postaveni před nelehký úkol – zvládnout distanční výuku. Uvědomujeme si, že pro rodiče to byl úkol náročný a jsme jim vděčni za výbornou spolupráci. Kdybychom Vám, vážení rodiče, mohli vystavit vysvědčení, mnozí byste měli samé jedničky.  Také pro žáky nebylo jednoduché pracovat samostatně, někteří zvládali výborně a pro jiné to bylo poněkud složitější. Vaši snahu oceňujeme. V pátek 26. června si rozdáme vysvědčení a začnou prázdniny. Užijte si je všichni ve zdraví a v úterý 1. září se budeme těšit na shledanou. 

Absolventi 2020

Absolventi 2020

V pátek 26. 6. 2020 v 9.00 hod. se uskuteční slavnostní rozloučení s žáky 9. ročníku.
Absolventi 2020

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Oznámení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.