Poslední den školního roku

V pátek 26. června se u školy na různých místech shromažďovaly skupinky žáků z jednotlivých tříd se svými třídními učiteli. Rozdalo se vysvědčení, navzájem jsme si sdělili poslední informace a začali jsme se těšit na prázdniny. 
V devět hodin se za školou sešli deváťáci se svými rodiči, přáteli a kamarády. Pozvání dostali také všichni pedagogové a zaměstnanci školy. Slavnostním aktem provázela žákyně osmé třídy Nikola Malinová. Nejdříve představila všechny absolventy a přivítala hosty. Vyslechli jsme si projevy, k dětem promluvila ředitelka školy, třídní učitelka, za žáky vystoupil Matěj Vlasák. Následovalo předávání vysvědčení a šerpování, nechyběl slavnostní přípitek. Žáci se rozloučili se všemi zaměstnanci krásnými růžemi. Našim milým absolventům děkujeme a přejeme jim, aby si užili krásné prázdniny a v září vykročili tou správnou nohou do svého středoškolského života. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Oznámení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.