Slavnostní předávání Slabikáře

Ve středu 10. listopadu žáci 1. A navštívili liteňskou knihovnu. Nejprve si zde povídali o významu knih.  Žák Vítek Čadil, který již umí plynule číst 😊, přečetl básničku Knížka. Poté žáci slavnostně převzali Slabikáře a pasovací listiny a složili slib zpěvem refrénu písničky Budu jejich ochráncem. Následně se slova ujala paní knihovnice. Ta dětem řekla, jak se do knihovny mohou přihlásit, jak si knihu zapůjčit, kde si ji vybrat, jak se k ní chovat. Na závěr měli žáci možnost si knížky prohlížet, diskutovat o nich. V knihovně se dětem líbilo, a tak si slíbily, že ji brzy zase navštíví. (Fotogalerie)
Žáci 1.B obdrží Slabikáře v liteňské knihovně v pátek 19. listopadu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Škola (aktuality). Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.