Zápis do školní družiny

Zápis do školní družiny pro školní rok 2024/2025 probíhá v týdnu od 26. 8. 2024 od 8.00 h do 13.00 h v nové budově školy (Pode Zděmi 402).

Zahradní slavnost

Ve středu 26. června proběhla na zahradě naší školy absolventská Zahradní slavnost, při které jsme se rozloučili s žáky devátého ročníku.

Zahradní slavnost Zahradní slavnost Zahradní slavnost Zahradní slavnost Zahradní slavnost

Branný den na naší škole

V pondělí 24. června se na naší škole uskutečnil branný den, který byl plný zajímavých aktivit. Organizace tohoto dne se ujali žáci osmého a devátého ročníku, kteří si připravili pro své mladší spolužáky rozmanité a interaktivní úkoly.

Branný den na naší škole