Absolventská slavnost

Ve čtvrtek 25. června se na zahradě za hlavní budovou školy konala absolventská slavnost, při které jsme se rozloučili s žáky devátého ročníku.

Společně jsme si užili krásné, byť poněkud teplé, odpoledne. Potěšilo nás, že přišli nejen rodiče a prarodiče, ale i mladší kamarádi a také absolventi z let minulých. První část slavnosti byla naplněna několika představeními. Zaujala nás taneční vystoupení, okouzlila akrobacie na kole a velký ohlas mělo vystoupení hudební skupiny Sborovna.

Pak již následovalo šerpování, o které se postaral pan ředitel s paní zástupkyní, krátkými projevy se rozloučily obě třídní učitelky. Za obě třídy se v milých projevech rozloučili vybraní žáci a žákyně, na závěr krátce promluvil pan ředitel. Od zřizovatele naši absolventi obdrželi malý dárek, děkujeme. Přejeme všem, aby vykročili po prázdninách tou správnou nohou a na středních školách se jim dařilo.

Fotogalerie

Autor/ka: Hana Havelková
Publikováno: 25.6.2026
Zpět na úvod

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies