Mgr. David Bečvář, ředitel školy
Ing. Renata Klimešová, zástupkyně ředitele školy, výchovná poradkyně
Mgr. Hana Havelková, výchovná poradkyně,
Mgr. Simona Krutská, školní psycholožka

Od 1. listopadu 2023 bylo školní poradenské pracoviště rozšířeno, byla obsazena pozice školního psychologa. Mgr. Simona Krutská pracuje s třídními kolektivy i s jednotlivými žáky a nabízí konzultace i zákonným zástupcům, termín po dohodě. Poradenství je bezplatné.

Výchovné poradenství

Výchovné poradkyně:

Mgr. Hana Havelková, 739 409 251, hana.havelkova@zsliten.cz

Ing. Renata Klimešová, 606 415 480, renata.klimesova@zsliten.cz

Konzultační hodiny: po dohodě kdykoliv

Pravidla pro integraci dítěte s poruchami učení či chování

Vážení rodiče,
Máte-li jakoukoli pochybnost, či nejasnost, využijte nabízených kontaktů a spojte se se mnou. Ve spolupráci s třídním učitelem se pokusíme nalézt optimální řešení (PLPP, doporučení do PPP apod.) Chci vás informovat o nutných krocích, které souvisejí s integrací vašeho dítěte a jeho individuálním plánem. Po domluvě s třídním učitelem lze vypracovat také plán pedagogické podpory.
Vaše dítě bude zařazeno mezi integrované žáky, jestliže písemně požádáte o vypracování individuálního plánu. Můžete chodit do Pedagogicko-psychologické poradny, pod kterou spadá naše škola. Adresa je: Plzeňská 90, 267 01 Králův Dvůr-Počaply, tel: 311 637 119, email: ppp.kraluvdvur@cbox.cz.  Můžete také zvolit jiné pracoviště PPP, například Hořovice.
Jak se objednat k vyšetření? Chcete-li se objednat na vyšetření v poradně, zavoláte tam (tel. 311 637 119, mail: kraluvdvur@pppsk.cz) a domluvíte si termín. Měl by být informován třídní učitel, který musí připravit podklady pro poradnu. Škola vypracuje podklady pro integraci dítěte na základě vaší žádosti a zprávy z PPP

Škola je zapojena do projektu NNTB – “Nenech to být”. Jedná se o internetový systém a mobilní aplikace bojující proti šikaně a vylučování z kolektivu na školách po celé ČR. Je podporován MŠMT, na spolupráci se podílí Linka bezpečí. Systém je přístupný všem rodičům i žákům, vše je bezplatné a anonymní.