Volby do školské rady pro školní rok 2023/2024

O volbě byli zákonní zástupci informováni prostřednictvím systému Bakaláři. Zájem o kandidaturu projevila Mgr. Eva Drbalová.  V úterý 30. 11. 2023 proběhlo sčítání hlasů ve volbě do školské rady z řad zákonných zástupců.

S výsledkem 74,2 % platných hlasů byla zvolena Mgr. Eva Drbalová.

Komise ve složení Mgr. Hana Havelková, Mgr. Jitka Klímová a Mgr. Marie Husáková došla k těmto výsledkům a svým podpisem výše jmenované stvrzují správnost výsledku.

Žáků naší školy bylo k uvedenému datu 295. Hlasování se zúčastnilo 222 oprávněných voličů.

Výsledky:
219 (74,2 %) ANO,
2 (0,7 %) NE
zdrželo se / volby se neúčastnilo  25,1%.

Složení školské rady od školního roku 2023/2024:
Ing. Jiří Vodička
(za zřizovatele)
Mgr. Lenka Říhová (za pedagogické pracovníky školy)
Mgr. Eva Drbalová (za zákonné zástupce)