Výukový program Čtyřlístek

Výukový program Čtyřlístek přiblížil dětem prvních a druhých tříd nejznámější český komiks. Ten vychází od roku 1969 ve stejnojmenné časopisu. Žáci se vydali na výlet s Fifinkou, Myšpulínem, Pinďou a Bobíkem. Vyzkoušeli si, jak fungují komiksová kouzla, jako je pohyb či zvuk. Dorozumívali se pomocí bublin. U komiksových postav sledovali výraz tváře a snažili se sami vyjádřit různé emoce. To byla skutečná legrace 😊. Do tvorby komiksů pronikli díky originálním, licencovaným pracovním listům. Program děti zaujal a už nyní se těšíme na nějaká další setkání s jinými knižními hrdiny. (Fotogalerie)

Příspěvek byl publikován v rubrice Škola (aktuality). Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.