Karneval ve družině

V pondělí 21. února se ve školní družině konal karneval. Družina se najednou proměnila v různé čarodějnice, princezny, opraváře, drakolékařku, zvířátka a jiné bytosti. Celé odpoledne se neslo v duchu her a zábavy, tak jako to na správném karnevalu chodí. Děti se rozdělily to soutěžních skupin, ve kterých plnily různé soutěžní disciplíny. Vyzkoušely si chůzi po krách, podlézaly pod tyčí,  pomocí brčka dávaly lentilky z jedné misky do druhé. Nemohla chybět i jejich oblíbená židličkovaná a na konec diskotéka. Děti byly za své snažení odměněny sladkou odměnou. Došlo i na vyhlášení nejlepší masky, za kluky vyhrál pan opravář Filípek a za holky vyhrála drakolékařka Adélka. Chtěla bych poděkovat rodičům za jejich kreativitu při výrobě masek. Moc jsme si to s dětmi užili a už se těšíme na další společné zážitky. Simona Štěpánová (Fotogalerie)

Příspěvek byl publikován v rubrice Družina (aktuality). Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.