Zahradní absolventská slavnost – Stroj času

V úterý 28. června se konala zahradní absolventská slavnost s názvem Stroj času. Dopoledne proběhla generální zkouška a odpoledne v 16 hodin začal hlavní program. Školní zahrada za hlavní budovou se stala velkým hledištěm a vystoupení žáků se odehrávalo na „pódiu“, tedy v prostorách pod schodištěm. Za technickou podporu děkujeme panu učiteli Krutskému, organizace se ujali žáci deváté třídy.
Všechny třídy si připravily své výstupy, někdo nás zavedl do pravěku, občas jsme se přenesli do daleké budoucnosti. Scénky střídaly písničky, nechyběl tanec, zkrátka byl to pestrý a zábavný program. Na závěr proběhlo šerpování deváťáků. Třídní učitelka postupně představila všechny slečny a mladé muže, kteří se po prázdninách stanou studenty středních škol. V krátkých vstupech jim hodně štěstí a úspěchů popřáli řečníci – zástupce zřizovatele Ing. Jiří Vodička a ředitelka školy Mgr. Iveta Černá, nechybělo rozloučení třídní učitelky a také poděkování samotných žáků. Fotogalerie
Prezentace absolventů:

Příspěvek byl publikován v rubrice Oznámení, Škola (aktuality). Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.