Družina v Zooparku Karlštejn

Ve středu 22. června se vydala družina na výlet do Zooparku Karlštejn. K cestě jsme použili vlak, který byl pro některé děti premiérou. V zooparku se už děti nemohly dočkat, až budou moci nakrmit kozy, zebry, lamy, poníky. Poté následovala prohlídka celého zooparku. Děti viděly bílého tygra, levharta, lva, velblouda, pumu a další zvířata. Využily i dětské prolézačky, vláček a v horkém dnu velmi oblíbené vodní osvěžení. Nezapomněly se posilnit u místního občerstvení a nakoupit si i suvenýry. Znaveni sluníčkem a mnoha zážitky jsme se vydali na zpáteční cestu do Litně. (Fotogalerie)

Příspěvek byl publikován v rubrice Družina (aktuality), Škola (aktuality). Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.