6.B na koních

Žáci 6. B už mají za sebou poslední výlet letošního školního roku. V úterý 21. června rádi přijali pozvání na farmu rodiny Špidlových a vyrazili na výlet. Nebylo to poprvé, takže už věděli, co je čeká a moc se těšili. Na farmě se rozdělili na skupiny a zkoušeli jezdit na koních, ochotné asistentky  vše vysvětlili a  pomohli.  Jízdárna byla po včerejším dešti v ideálním stavu. Někdo už zkušenosti měl, pro jiné to byla premiéra. U Špidlů, jak již víme z předchozí zkušenosti, se nejen sportuje, ale také dobře jí. Tentokrát  si všichni pochutnali na skvělé dýňové polévce a vyhlášených lívancích s domácí marmeládou. Obě cesty absolvovali pěšky. Počasí přálo, výlet se povedl. Velké poděkování paní Soně Špidlové a všem, kdo se nám během celého dopoledne věnoval (a kdo nasmažil tu hromadu lívanců). (Fotogalerie)

Příspěvek byl publikován v rubrice Škola (aktuality). Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.