Finanční gramotnost v šestém ročníku

Ve středu 15. června k nám přišli studenti Obchodní akademie z Berouna, kteří si připravili program  s názvem Bankovky a jejich historie. Během bloku, který trval hodinu a půl, se vystřídalo několik aktivit: prezentace, pracovní listy, nechyběla beseda a práce ve skupinách. V závěru lekce proběhla zpětná vazba v prostředí Kahoot, děti pracovaly na svých, či vypůjčených mobilních telefonech. Všichni se zapojovali a u práce vypadali nadšeně. Děkujeme studentům za skvělou akci, byli výborní. Dva z nich, Anička a Pepa, jsou naši bývalí studenti, jejich „návrat na místo činu“ nás potěšil. (Fotogalerie)

Příspěvek byl publikován v rubrice Oznámení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.