Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Jako již tradičně i letos se žáci naší školy, kteří navštěvují keramický kroužek, zúčastnili Mezinárodní dětské výtvarné soutěže Lidice. Letos proběhl již 50. ročník. Tématem bylo „Muzeum“. Soutěžilo se v několika kategoriích – plošné práce, fotografie, film a výtvarné objekty. Do soutěže bylo zasláno celkem 14 527 prací ze 77 zemí. Odborná porota udělila 1 552 medailí a čestných uznání. Jsme velice rádi, že mezi oceněnými byli i naši žáci. Čestná uznání obdrželi – Kryštof Alfery, Valérie Duspivová, Matyáš Kliment, Lucie Knoblochová, Tomáš Kraidl, Marta Zelenková, Barbora Nosková, Amálka Vrbová. Gratulujeme!!!

Příspěvek byl publikován v rubrice Škola (aktuality). Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.