Dětský den v družině

1V úterý 1.6. jsme s dětmi v družině oslavili „Den dětí“. Pozemek za školou se proměnil na sportovní bojiště, kde děti plnily různé soutěžní soutěže. V rámci soutěžního klání si vyzkoušely skok v pytli, hod kroužky na kříž, skok z místa. Čekala na ně i opičí dráha, na zručnost přenášely na lžíci míček a stavěly věž z kostek. Postavit věž z kostek si vyzkoušel i náš pan školník, který si nevedl vůbec špatně.
Nakonec na děti čekalo malování na obličej, na které se těšily nejvíc. V tuto chvíli se to na pozemku za školou začalo hemžit liškami, tygry, motýly, pavouky, kočičkami a jinými bytostmi.
Protože děti byly velmi šikovné a všechny disciplíny zvládly, zasloužily si sladkou odměnu. Počasí nám přálo, a tak jsme si všichni užili krásný den. (Fotogalerie)
Vychovatelky ŠD

Příspěvek byl publikován v rubrice Družina (aktuality). Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.