Volba povolání v 9. třídě

V úterý 23. listopadu se konala beseda žáků deváté třídy s pracovnicí Informačního poradenského střediska Úřadu práce Beroun Mgr. Lenkou Frýdlovou. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavých informací o trhu práce, o jednotlivých povoláních a také o studiu na středních školách a odborných učilištích. Děkujeme za návštěvu ve škole, neboť v současné situaci není možné jezdit na hromadné akce. Jsme rádi, že IPS poskytuje tuhle službu, protože není jednoduché se rozhodnout o svém budoucím studiu. Je to jedna z aktivit, které by našim deváťákům měly pomoci při rozhodování. Také školní psycholožka se zájemci individuálně probrala všechny možnosti, provedla test profesní orientace a následně individuálně s dětmi, případně i s jejich rodiči test vyhodnotila. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Škola (aktuality). Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.