Informace o přijímacím řízení na střední školy

• Informace o přijímacím řízení na střední školy naleznete v přiloženém souboru Informace o přijímacím řízení na střední školy
    V případě potřeby kontaktujte výchovnou poradkyni Mgr. Hanu Havelkovou.
  • Poskytujeme individuální kariérové poradenství. Školní psycholožka Mgr. Simona Krutská nabízí test zaměřený na profesní orientaci a následnou konzultaci s žákem, případně i se zákonnými zástupci.
  • Individuální konzultace poskytuje výchovná poradkyně a školní psycholožka po předchozí domluvě.
  • Konzultace žákům i zákonným zástupcům nabízí IPS ( informační a poradenské středisko pro volbu a změnu povolání) při ÚP v Berouně. Je nutné se předem objednat (lenka.frydlova@uradprace.cz , tel: 950 102 369).
Příspěvek byl publikován v rubrice Oznámení, Škola (aktuality). Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.