Branný den

V rámci projektového „ Týdne objevů“ se v pátek 23. června uskutečnil druhý ročník branného dne. Organizace se ujali žáci osmého a devátého ročníku, kteří si připravili pro své mladší spolužáky rozmanité aktivity. Největší zájem vzbudila střelba z airsoftové pistole. Za hlavní budovou školy byly připraveny úkoly z dopravní výchovy a hasičského sportu. V novém areálu se děti věnovaly zdravovědě, vyzkoušely si nepřímou masáž srdce a obvazové techniky. Několik úkolů bylo věnováno poznávání přírodnin a třídění odpadu. Na fotbalovém hřišti bylo připraveno několik sportovních disciplín. Dalším stanovištěm byla hasičská zbrojnice. Za spolupráci děkujeme liteňským hasičům. Pro žáky se tento den otevřela také oranžérie liteňského zámku, kde byla vystavena díla vytvořená dětmi v keramickém kroužku. (Fotogalerie)

Příspěvek byl publikován v rubrice Škola (aktuality). Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.