Prvňáčci poznávali nové kamarády s paní psycholožkou

Ve středu 11. září 2024 navštívila naše první třídy paní psycholožka Simona Krutská. Připravila pro žáky spoustu zábavných aktivit, které jim pomohly lépe se vzájemně poznat a spolupracovat.

Děti si zahrály hry jako "Kompot" nebo "Vaření knedlíků", kde si společně užily spoustu legrace. Také se převlékaly za vlka, který měl za úkol odhalit, kdo se schovává pod šátkem.

Kromě zábavy si děti odnesly důležité ponaučení – když si budeme vzájemně pomáhat, zvládneme vše lépe a rychleji.

Děkujeme paní psycholožce Simoně Krutské za její návštěvu a těšíme se na další podobné akce!

Autor/ka: Helena Řezáčová
Publikováno: 12.9.2024