Vycházka prvňáčků do okolí školy

V úterý 10. září se obě první třídy vydaly poznávat okolí naší školy.

Při procházce obcí jsme si zopakovali pravidla bezpečné cesty do školy a ze školy. Ukázali jsme si významné budovy v obci, tj. radnici městyse, místní muzeum i hlavní budovu naší základní školy. V muzeu nám byla průvodkyní paní učitelka Havelková, která byla ochotná a připravená zodpovědět všechny naše otázky. Moc jí děkujeme, že nám tuto prohlídku umožnila. V hlavní budově naší školy jsme nahlédli do vyučování žáků 9. ročníku. V budově jsme zastihli ve výuce i pana ředitele, který prvňáčkům zodpověděl i předem připravené dotazy. Již nyní se těšíme na další naše společné objevování a poznávání.

Autor/ka: Helena Řezáčová
Publikováno: 10.9.2024