Branný den

Ve středu 22. června se konal branný den. Organizace se ujali žáci osmého a devátého ročníku se svými učiteli.
Připravili jsme mnoho aktivit, na jednotlivých stanovištích se účastníci zabývali rozmanitými činnostmi. Za hlavní budovou školy byla připravena „opičí“ dráha a také několik úkolů z dopravní výchovy. V novém areálu se děti věnovaly zdravovědě, mohly si vyzkoušet techniky obvazování, resuscitaci, seznámily se se složkami IZS a připomněly si chování člověka za mimořádných událostí. Několik úkolů se týkalo poznávání a ochrany přírody. Na fotbalovém hřišti bylo připraveno několik sportovních disciplín. Dalším stanovištěm byla hasičská zbrojnice. Za spolupráci moc děkujeme liteňským hasičům. Pan Jiří Hrách  se všem dětem trpělivě věnoval, provedl nás  hasičskou zbrojnicí, mohli jsme si  prohlédnout  šatny, garáž i společenskou místnost s výstavou fotografií. Největšímu zájmu se těšila obě hasičská vozidla.
Velké poděkování žákům, kteří se na organizaci podíleli. Všichni byli trpěliví, vlídní, zkrátka skvělí. (Fotogalerie)

Příspěvek byl publikován v rubrice Oznámení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.