Výtvarná soutěž ZUŠ Řevnice

Žáci naší školy, kteří navštěvují kroužek keramiky a kroužek kresba, malba při ČTU – T. K. Záskalák Liteň, p.s., se letos již podruhé zúčastnili výtvarné soutěže, kterou vyhlašuje ZUŠ Řevnice. Letos se jednalo již o 15. ročník. Tématem soutěže bylo Archeologův kabinet a kabinet půda. Z 372 prací bylo oceněno 66. Naši mladí výtvarníci získali 4 ocenění. Vernisáž výstavy a slavnostní vyhlášení vítězů proběhlo v pondělí 24. 4. 2023 od 16:00 hod. ve Skladu 13/ Dřeváku na nádraží v Řevnicích. Kryštof Alfery získal 1. místo v kategorii prostorová práce s bustou sv. Václava. Matěj Uchytil se umístil na 2. místě v kresbě. Lucie Knoblochová a Amálka Vrbová získaly čestná uznání za prostorové práce. Všem moc gratulujeme. (Fotogalerie)

Příspěvek byl publikován v rubrice Škola (aktuality). Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.