Divadelní představení v družině

V pondělí 24. dubna vyrazila celá družina do místního kina na divadelní představení „Bez práce nejsou koláče“ v podání Krejčíka Honzy. Veselou formou se děti dozvěděly, že v Šitíčku Krejčíka Honzy je čím dál tím méně práce. Nikdo nechce nic nového ušít, ani vyspravit, a tak Krejčík Honza požádá o novou práci. Brzy však zjistí, že švec se má držet svého kopyta. A protože bez práce nejsou koláče, pustí se do práce, která všem zachrání živobytí. Představení bylo plné krásných písniček, které si děti s Krejčíkem Honzou společně zazpívaly, a i se u těchto písniček pořádně protáhly. Dětem se představení moc líbilo. S. Štěpánová (Fotogalerie)

Příspěvek byl publikován v rubrice Družina (aktuality). Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.