Výstava keramiky a výtvarné tvorby dětí v Litni

V pátek 23. 6. a v pondělí 26. 6. se konala v Litni v zámeckém areálu v nově zrekonstruované oranžérii výstava keramické a výtvarné tvorby dětí, kterou pořádal T. K. Záskalák, P. S. a Zámek Liteň, Z.S. Návštěvníci výstavy měli možnost hlasovat o nejlepších dílech. Soutěžilo se v několika kategoriích. Kromě školních kategorií zde měly zastoupení i děti z MŠ Liteň a místní seniorky. Výběr nebyl jednoduchý. Díla byla opravdu povedená. Bylo z čeho vybírat. Vyhlášení proběhlo v pondělí 26. 6. Akcí provázely žákyně ZŠ Liteň Kája Ksandrová a Johanka Moravcová, zpěvem akci zpestřila Míša Krtková. Vítězům gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme. Velký dík patří také všem, kteří se na pořádání akce podíleli. Výsledky (Fotogalerie)

Příspěvek byl publikován v rubrice Škola (aktuality). Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.