Čímtačára

cimtacaraV březnu 2021 se 18 žáků ze 3. a 8. třídy zapojilo do 1. ročníku on-line soutěžní i nesoutěžní výtvarné přehlídky pro děti i dospělé „Čímtačára“. Začátkem června proběhlo vyhodnocení soutěže. Zasláno bylo celkem 2706 výtvarných prací. Vybrat vítěze tedy nebylo jistě lehké. Největšího úspěchu jsme dosáhli v kategorii 9 – 12 let. Viktorka Pořízová se se svým dílem Hledání cesty za teplem a světlem dostala v konkurenci 186 prací do TOP 20. cimtacara2Všichni zúčastnění žáci získali pamětní list. Pořadatelé soutěže si velice váží všech, kteří se do soutěže zapojili. Přesto, že většina prací byla vytvořena při distanční výuce, jejich kvalita je vysoká. Můžete sami posoudit na www.cimtacara.cz. Zúčastněným moc děkujeme a už nyní se těšíme na 2. ročník v roce 2022.

Příspěvek byl publikován v rubrice Oznámení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.