Opékání ve školní družině

Ve středu 26. dubna odpoledne jsme se sešli i s rodiči na společném opékání špekáčků a klobás na hřišti u školy. Počasí nám přálo. Přes ranní zimu se na nás odpoledne usmálo i sluníčko a mohli jsme si odpoledne užít. Sešlo se nás opravdu hodně (60 dětí a 30 rodičů), a tak jsme se museli všichni postupně u ohýnku vystřídat. Kdo zrovna neopékal, tak si zahrál fotbal, skákal přes švihadlo, hrál líný tenis, stavěl domečky z přírodnin. Prostě se nikdo nenudil. Čas uběhl jako voda a byl konec akce. Domů jsme se rozešli po 17. hodině plni krásných dojmů z vydařeného odpoledne. Děkujeme rodičům, že s námi přišli strávit odpoledne. Vychovatelky ŠD (Fotogalerie)

Příspěvek byl publikován v rubrice Družina (aktuality). Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.