Třídní učitel

Vítejte v 2. B

Vítejte v naší třídě. Jsme chlapci a děvčata z 2. B. Celkem je nás 17, dívky mají mírnou převahu. V minulém školním roce jsme všichni úspěšně prošli první třídou, naučili jsme se číst, počítat a psát. Užili jsme si také mnoho zábavy během hodin tvoření, malování, zpívání nebo pohybu. Nové a zajímavé poznatky jsme získávali i mimo školní lavice například v přírodě, divadélku nebo muzeu. Po většinu času u nás vládne příjemná atmosféra a úsměv na tváři – umíme spolupracovat, pomáhat si, vážit si jeden druhého. Pokud se přižene nějaký mráček, je třeba zachovat klidnou hlavu a vše řešit s rozvahou. V příštích dnech nás čeká mnoho nového a neprobádaného, tak s chutí do toho.