Třídní učitel

Vítejte v 5. A

Třída 5.A

Ve třídě máme 14 žáků, tak jako v loňském roce. Z toho 6 dívek a 8 chlapců. Třídu máme na stejném místě jako vloni, učebna č. 7. Třídní učitelka zůstává Mgr. Anna Vávrová. Ve třídě dále vyučuje paní učitelka Jana Husáková, pan učitel Petr Krutský a paní učitelka Lilya Yuzyeyeva. Ve třídě zůstává také paní asistentka Věra Matějková. Přeji vám všem úspěšný školní rok 2024/2025.

Změna údajů

Vážení rodiče, pokud jste změnili bydliště, telefonní číslo nebo e-mail, prosím o nahlášení. Děkuji. Vávrová

Slavnostní zahájení školního roku

V pondělí 2. září se společně setkáme v 7:45 před hlavní budovou školy (ul. sady Sv. Čecha), kde proběhne slavnostní zahájení nového školního roku 2024/2025. Poté v kmenové třídě (učebna č. 7) proběhne úvodní třídnická hodina a po ní se rozdejdeme domů (přibližně v 8.30 - po první vyučovací hodině).

Těším se na Vás a přeji úspěšný start do nového školního roku.