Vítejte v 8. A

To jsme my, osmáci...

Je nás 21 a jsme různí. Někdo rád sportuje, jiný dobře kreslí, zpívá, hraje na hudební nástroj, každý je originál a přesto se skvěle doplňujeme. Někdy to ladí, jindy to jiskří. Letošní školní rok je pro nás výzvou, všichni šplháme na kopec, za ním nás čeká devítka a rozhodování o naší budoucí profesi. Budeme se tedy snažit, co nám síly dovolí, vylézt na ten kopec v co nejlepší kondici. Ale nebudeme jen sedět ve třídě, chystáme se na výlety, exkurze, nezapomeneme ani na sportovní aktivity. Chceme si školní rok 2024/2025 pořádně užít!